Календарь на 2020 год. ГРЕЦИЯ

Производитель: Издательство Кафедрального собора
Модель: ПК2020
Наличие: Есть в наличии
30 грн.
Без НДС: 30 грн.
Количество: + -

Видавництво Воскресенського Кафедрального собору УПЦ пропонує православний настінний ілюстрований календар на 2020 рік. Календар містить ілюстрації стародавніх храмів, відомих монастирів і природних красот Греції.

Головною особливістю нового календаря є пізнавальні ілюстрації до кожного місяця, а також вислови грецьких святих. Представлена добірка фотографій храмів і монастирів Греції, переглядаючи які можна зануритися в атмосферу стародавньої країни і відчути християнський дух великого народу.

У календарі вказані дати всіх багатоденних і одноденних постів, дні суворого посту, суцільні седмиці, дати двунадесятих неперехідних і перехідних свят, великі свята, дні особливого поминання покійних. Також в календарі розміщені значки в дні освячення води, поминальні дні, особливі молебні та ін.

Церковний календар «ГРЕЦІЯ» видано українською мовою і погоджено з Календарною комісією Української Православної Церкви.

Православний календар видано з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

 

Наклад календаря 7000 прим. Розміри в розгорнутому вигляді 47 х 34 см.

Календарі можно придбати у церковному магазині при Кафедральному соборі (цокольний поверх адміністративного корпусу № 1), а також в інтернет-магазині lavka.sobor.in.ua (093) 219 25 25, (097) 333 84 73

При купівлі від 1 пачки (25 примірників) продаж календаря за оптовою ціною!

ЗРОБІТЬ РІДНИМ І БЛИЗЬКИМ ПОДАРУНОК!

 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо